Het Lex en Max hondenkussen “Triple” rechthoek 100x70cm is een stijlvol en stevig kussen dat is gedecoreerd met grote geborduurde kruizen . De naam van deze techniek doet je waarschijnlijk denken aan de handwerkjes van je oma maar dit is toch echt anders. Het borduren op katoen gaat machinaal en wordt gebruikt om een tekst of dessin bovenop de stof te krijgen wat het Lex en Max hondenkussen een luxe uitstraling geeft.
Kenmerken
Materiaal: De buitenhoes van dit hondenkussen is gemaakt van 100% grof geweven katoen. Hier is een dikke maar zachte katoendraad gebruikt waardoor het product aaibaar blijft. Het Lex en Max kussen is aan de bovenzijde voorzien van geborduurde kruizen en een applicatie. De onderkant is gemaakt van uni katoen in dezelfde kleur als de bovenzijde.
Afmeting: De totale afmeting van de buitenhoes is 100 (Lengte) x 70 (Breedte). Door deze gangbare afmeting is dit hondenkussen geschikt voor vele hondenrassen.
Sluiting: De buitenhoes is aan de lange kant voorzien van een grote rits zodat de meegeleverde vulling eenvoudig eruit gehaald kan worden.
Vulling: Zoals alle hondenkussens van Lex en Max wordt ook dit kussen geleverd inclusief een zachte en comfortabele vulling van Acrylvezel. Doordat deze vezel niet hol is blijft de vulling langer zijn volume behouden. Acrylvezel heeft de eigenschap dat de lichaamswarmte wordt gereflecteerd. Zo heeft uw hond het nooit koud of te warm.
Overige informatie
Wasvoorschrift: De buitenhoes mag binnenstebuiten gewassen worden op 30°C.
Ook geschikt voor: Alle Lex en Max divans
Let op: De aangegeven afmeting is van de buitenhoes, het gevulde hondenkussen kan iets kleiner uitvallen.